Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2017 Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Aktualności

Najpiękniejsze włoskie przeboje w Poniecu

DSCN6Od momentu powstania hali widowiskowo-sportowej w Poniecu muzyczne propozycje przygotowane dla mieszkańców spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Na ponieckiej scenie miały już okazję wystąpić takie gwiazdy jak Eleni, Teresa Werner czy Grzegorz Poloczek. W tym roku publiczność do zabawy porwał jedyny popowy duet w Europie wykonujący w oryginalnych tonacjach największe przeboje Al Bano & Rominy Power. Duet An Dreo e Karina z zespołem, laureaci Europejskiego Festiwalu Coverów zaśpiewali wielkie włoskie przeboje cieszące się ogromną popularnością zarówno w Polsce jak i całym świecie takie jak Felicita, Ci Sara, Sempre, Sempre, Tu soltanto Tu czy Volare.

Nie zabrakło również własnych kompozycji jak „Una luna, una notte” czy Ogni momento. Widowisko trwało nieco ponad 1,5 godziny, widzowie bawili się doskonale, a artyści szybko nawiązali kontakt z publicznością, wciągając ich do wspólnego śpiewu, a nawet tańca.

 

Przed rozpoczęciem koncertu życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył wszystkim Paniom dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Poniecu Maciej Malczyk, a w jego trakcie wszystkie Panie na sali otrzymały mały pachnący upominek.

Galeria zdjęć

Gminne Centrum Kultury w Poniecu