Dzisiaj jest: 24 Wrzesień 2017 Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor

Aktualności

GCK w Poniecu zaprasza!

rower wrzesiendjswarsztatysekcje2017 - Kopia

Samoobrona Poniec zajecia plastyczne w Poniecuplakat jesień

Podsumowanie sezonu muzycznego orkiestry w Miechcinie

DSC08345Po sobotniej próbie muzycy Dziecięco- Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminnego Centrum Kultury w Poniecu udali się do „wigwamu” w Miechcinie gdzie dokonano podsumowania sezonu muzycznego roku 2017. W spotkaniu oprócz młodych instrumentalistów i ich rodziców uczestniczyli dyrektor GCK Maciej Malczyk, kapelmistrz orkiestry Wiktor Bąk oraz instruktorzy Borys Kaźmierczak i Tadeusz Urbaniak.

Podsumowując rok muzyczny dyrygent naszej orkiestry podkreślił, iż stanowią obecnie doskonale grającą grupę, która uświetniła swoją grą w tym roku 24 imprezy, koncertując nie tylko w naszej gminie, ale i poza nią. Swój wizerunek zaznaczyli m.in. wspaniałym Koncertem Noworocznym, uświetniając uroczystości odpustowe w Wieleniu czy biorąc udział w przeglądzie orkiestr dętych w Kleczewie. Swoje zadowolenie i podziękowanie kapelmistrz skierował do dyrektora GCK w Poniecu za wsparcie orkiestry, pomoc przy organizacji wyjazdów, koncertów, warsztatów muzycznych i zakupie sprzętu muzycznego. Szczególne podziękowania skierowano do rodziców muzyków, dziękując im za współpracę.

Czytaj więcej: Podsumowanie sezonu muzycznego orkiestry w Miechcinie

Biblioteka- informacja!

UWAGA!

Od 2 września Gminna Biblioteka w Poniecu
w SOBOTY będzie już czynna!!

ZAPRASZAMY!

Zielone Wakacje w Gminie Poniec

DSC02763W lipcu i sierpniu w naszej gminie po raz kolejny zostały zorganizowane Zielone wakacje, które przeznaczone były dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zajęcia wakacyjne podzielono na trzy turnusy, każdy z nich trwał 2 tygodnie, odbywały się one od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00. Pierwszy turnus rozpoczął się 10 lipca i trwał do 21 lipca, podczas drugiego zajęcia odbywały się w terminie 24 lipiec - 4 sierpień, trzeci trwał od 7 sierpnia do 18 sierpnia. Łącznie w zajęciach wzięło udział ponad 300 młodych osób mieszkających na terenie naszej gminy.

Czytaj więcej: Zielone Wakacje w Gminie Poniec

Komunikat- rewerówka

bike-1341369 960 720Ze względu na ostrzeżenia  Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej –Państwowego Instytutu Badawczego w zakresie zagrożenia i występowania niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych w dniach 18-19.08.2017 r. Wycieczka rowerowa z dnia 19.08.17r. zostaje odwołana. Osoby które dokonały wpłaty proszone są o odebranie uprzednio wpłaconych opłat w biurze GCK Poniec w godzinach urzędowania. Termin najbliższej wycieczki rowerowej został zaplanowany na 26.08.17r. na godzinę 10:00 (plac przed Domem Strażaka),  a celem wycieczki będzie  V Piknik i Wystawa Militarna w Rydzynie. 

Informacja o wyniku postępowania- Waszkowo

logo wlgd

Informacja o wyniku postępowania  mającego na celu wyłonienie wykonawcy zadania „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie”   w ramach projektu „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Czarkowie i przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie”         

W związku z postępowaniem ofertowym realizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu informuję, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na   wykonawcy zadania „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie”   w ramach projektu „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Czarkowie i przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie    wybrana została oferta PROFILEX Justyna Marciniak 63-800 Gostyń ul. Starogostyńska 10  z ceną   34.303,32 zł brutto

Informacja o wyniku postępowania- Czarkowo

logo wlgd

Informacja o wyniku postępowania  mającego na celu wyłonienie wykonawcy zadania „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Czarkowie”   w ramach projektu „Przebudowa świetlicy wiejskiej
w Czarkowie i przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie”     
    

W związku z postępowaniem ofertowym realizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu informuję, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na   wykonawcy zadania „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Czarkowie”   w ramach projektu „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Czarkowie i przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie”    wybrana została oferta PROFILEX Justyna Marciniak 63-800 Gostyń ul. Starogostyńska 10 z ceną    35.091,33 zł brutto

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza!

rowerowkasierpienoboz2 PicsArt 07-30-06.57.18 - Kopia

Zapytania ofertowe Gminne Centrum Kultury w Poniecu

logo wlgd

Gminnemu Centrum Kultury w Poniecu została przyznana dotacja z programu

Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

na realizacje projektu "Przebudowa swietlicy wiejskiej w Czarkowie i przebudowa świetlicy wiejskiej w Waszkowie"

W związku z powyższym zamieszczamy zapytania ofertowe na wykonanie robót budowlanych w powyższych miejscowowściach

Zapytanie ofertowe Waszkowo

Przedmiar robót Waszkowo

Zapytanie ofertowe Czarkowo

Przedmiar robót Czarkowo

 

Ciekawe miejsce na szlaku rowerzystów

DSC08190W sobotę 22 lipca odbyła się kolejna w tym sezonie wycieczka rowerowa zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Tym razem uczestnicy wyprawy przejechali łącznie ponad 35 km, a głównym celem podróży był skansen w Miejskiej Górce. Po godz. 10.00 grupa rowerzystów wyruszyła w trasę, która wiodła przez Sowiny, Kawcze, Zakrzewo by około godz. 12.00 dotrzeć na miejsce docelowe. Tam z ogromnym zainteresowaniem przyglądali się zgromadzonym przez właściciela skansenu przedmiotom posiadającym niejednokrotnie ciekawą historię. Wśród licznych rzeczy znalazły się także stworzone własnoręcznie rowery, którymi każdy mógł się przejechać. Po zwiedzeniu całego terenu i chwilowym odpoczynku przy kawie i placku, rowerzyści podziękowali serdecznie za cudowną gościnę i wyruszyli w dalszą drogę.

Czytaj więcej: Ciekawe miejsce na szlaku rowerzystów

Gminne Centrum Kultury w Poniecu